Meble kuchenne na wymiar

Opole, Nysa, Brzeg, Kędzierzyn-Koźle, Krapkowice, Racibórz, Namysłów

Meble kuchenne na wymiar 2017-06-20T17:23:56+00:00

Meble kuchenne na wymiar, które oferujemy, wykonane są z najwyższej jakości materiałów i spełniają nie tylko oczekiwania klientów co do zaspokojenia ich potrzeb, ale również pozwalają stworzyć nam coś niepowtarzalnego i pięknego. Każdy przygotowany przez nas projekt jest funkcjonalny, komfortowy i idealnie dopasowany do wystroju i charakteru wnętrza całego domu. Zajmujemy się zarówno przygotowaniem projektu i wizualizacją, jak i jego precyzyjnym wykonaniem, łącznie z zabudową urządzeń kuchennych.

Kuchnia to najważniejsze miejsce w domu. To tu znajduje się jego serce, w którym domownicy spotykają się na wspólne posiłki i narady. W końcu też kuchnia kojarzy nam się z aromatem gotowanych potraw, parzonej kawy czy smakiem ciasta upieczonego przez mamę. Wykonywanie tych czynności w kuchni, która odpowiada na potrzeby domowników, nadaje im jeszcze większego znaczenia. Taka właśnie jest kuchnia na zamówienie przygotowana przez naszą firmę.

Meble kuchenne powinny spełniać wiele funkcji, które wszystkie razem sprawią, że korzystanie z tego najważniejszego pomieszczenia w domu będzie nie tylko praktyczne, ale i przyjemne. Meble do kuchni powinny być więc funkcjonalne, tak by gotowanie czy nawet proste rozpakowanie zakupów przebiegło szybko i sprawnie. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że to właśnie odpowiednio zaprojektowana kuchnia decyduje o wygodzie gotowania. Niezależnie od tego czy jest to kuchnia w małej kawalerce, czy w wielopokoleniowym domu, każdą z nich wykonamy z najwyższą starannością i z uwzględnieniem wszystkich potrzeb ich użytkowników. Nawet najmniejsza kuchnia na świecie wykonana przez naszych specjalistów, będzie pojemna, komfortowa i praktyczna. Meble na zamówienie do kuchni muszą być też zrobione z najwyższej jakości materiałów. Firma SZAFAND korzysta z płyt laminowanych wiodących producentów: Pfleiderer, Kronopol, Egger.

W końcu kuchnia musi być ładna i wygodna. Estetyka, która towarzyszy wszystkim naszym projektom i odpowiednie planowanie przestrzeni, by mogli pomieścić się w niej wszyscy domownicy to motywy przewodnie działalności naszej firmy.

Kuchnie na wymiar

Duża przestrzeń jest równie wymagająca w jej planowaniu, jak małe pomieszczenia. Kuchnia, która dla wielu osób jest najważniejszym miejscem w domu, stanowi wielkie wyzwanie dla projektantów wnętrz. Zdecydowanie się na meble do kuchni na wymiar to pierwszy krok w świadomym gospodarowaniu przestrzenią, a ta w kuchni jest bardzo ważna. Właściwe rozmieszczenie wszystkich urządzeń, odpowiednia ilość miejsca do gotowania i przygotowywania posiłków, wygoda przechowywania produktów i w końcu miejsce, gdzie całą rodziną lub wspólnie ze znajomymi możemy zasiąść i spróbować specjałów przygotowanych przez gospodarzy. Kuchnia na wymiar to nie tylko meble dopasowane do pomieszczenia, ale również miejsce, w którym nasz klient poczuje się jak ryba w wodzie, gdzie wszystko ma swoje miejsce, a przede wszystkim świetnie wygląda.

Meble kuchenne na wymiar, które oferujemy, wykonane są z najwyższej jakości materiałów i spełniają nie tylko oczekiwania klientów co do zaspokojenia ich potrzeb, ale również pozwalają naszym specjalistom stworzyć coś niepowtarzalnego i pięknego. Każdy przygotowany przez nas projekt jest funkcjonalny, komfortowy i idealnie dopasowany do wystroju i charakteru wnętrza całego domu. Zajmujemy się zarówno przygotowaniem projektu i wizualizacją, jak i jego precyzyjnym wykonaniem, łącznie z zabudową urządzeń kuchennych.

Zdobyte przez lata doświadczenie sprawia, że nawet najbardziej wymagająca kuchnia nie stanowi dla nas przeszkody. Oferujemy kuchnie w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym, małe i duże, w każdej kolorystyce i dowolnym układzie, a także pomoc w doborze odpowiednich dodatków i akcesoriów. Kuchnie na wymiar zaprojektowane przez firmę SZAFAND to gwarancja wysokiej jakości usług i najlepszych materiałów, a przede wszystkim zadowolenia klientów.

Masz pytania?

Masz pytania, skontaktuj się z nami! Tel. 606 226 761

Darmowa wycena

Napisz do nas, przygotujemy optymalną ofertę!