Meble na wymiar

Opole, Nysa, Brzeg, Kędzierzyn-Koźle, Krapkowice, Racibórz, Namysłów

Meble na wymiar 2017-06-20T17:42:37+00:00

Meble na wymiar, odpowiadające nie tylko naszym wymaganiom, ale i przestrzeni, jaką będą wypełniać, to marzenie wielu z nas. Idealnie dopasowane kształtem i stylem, odpowiadające oczekiwaniom każdego klienta, sprawią, że przestrzeń naszego domu będzie ostoją harmonii i dobrego stylu, a przy okazji przykładem doskonałego zagospodarowania. Taką zasadą kierujemy się przygotowując ofertę dla naszych klientów.

Meble na wymiar

Firma SZAFAND Usługi Stolarskie Andrzej Koziol to przede wszystkim fachowe doradztwo w zakresie idealnej zabudowy wnętrz z wykorzystaniem całego potencjału, jaki posiadają, a także precyzja i estetyka wykonania. Gwarantujemy indywidualne podejście i oryginalne rozwiązania, które sprawią, że nasz dom stanie się nie tylko piękny, ale i wyjątkowy. Przygotowane przez nas projekty są funkcjonalne i spełniają wszystkie potrzeby osób, które z nich korzystają. Materiały, z jakich tworzymy meble cechuje nie tylko wysoka jakość, ale również solidność i trwałość. Nasze meble na wymiar dopasowane są nie tylko pod konkretne wnętrze, ale i kolorystykę oraz charakter domowników. Działamy przede wszystkim w: Opolu, Nysie, Brzegu, Kędzierzynie-Koźlu, Krapkowicach, Raciborzu oraz Namysłowie.

Nowoczesne meble na zamówienie

Specjalizujemy się w tworzeniu mebli na wymiar wykonanych z płyt laminowanych, z których projektujemy meble zgodne z duchem nowoczesnego designu oraz klasycznego stylu. Korzystamy z materiałów znanych na świecie producentów: Pfleiderer, Kronopol, Egger. Przygotowujemy je pod każdy wymiar, w dowolnym układzie i wybranym kolorze wraz z niezbędnymi elementami wykończenia, które dopełnią całości efektu. Tworząc meble na zamówienie przygotowujemy również własne propozycje dodatków i elementów dekoracyjnych, zgodnych z oczekiwaniami klienta. Od lat z sukcesami projektujemy szafy na zamówienie. Zabudowa wnęk to nie tylko odpowiedź na panującą ostatnio w wystroju wnętrz modę na funkcjonalne meble, ale również przejaw doskonałego wykorzystania całej przestrzeni domu czy mieszkania. Szafy wnękowe są pojemne i praktyczne, szczególnie w mieszkaniach o małej powierzchni, ale doskonale sprawdzą się również na większych powierzchniach. Oferujemy zarówno szafy przesuwne jak i skrzydłowe. Szafy z drzwiami przesuwnymi świetnie wkomponują się w przestrzeń przedpokoju czy kameralnej sypialni. Klienci sami decydują o wewnętrznym układzie półek szafy do zabudowy, tak by w pełni spełniały ich potrzeby. W naszej ofercie znajdują się również szafy-garderoby przygotowane zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami ich użytkowników. Meble łazienkowe również tworzymy z wielką pasją i pomysłowością, a zabudowa poddaszy, na które wielu ich posiadaczy nie ma pomysłu, stanowi dla nas wyzwanie i ogromne pole do działania.

Masz pytania?

Masz pytania, skontaktuj się z nami! Tel. 606 226 761

Darmowa wycena

Napisz do nas, przygotujemy optymalną ofertę!